ms300

Kullanıcı avatarı
plcotomasyon
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

ms300

Mesaj gönderen plcotomasyon »

Merhaba
MS300 İle yaşadığım şöyle bir sorunum var dop arka plan macro ile inverterin H2001 adresine plc nin kalıcı data adresiyle hızımı mov etmek istiyorum ileri giderken 30 HZ Geri yönde 20HZ geri gelirken istediğim açıda,da hızımı 10Hz Çekmek istiyorum
harici butonlarla ileri ve geri yön hareket ettirebiliyorum fakat hızları gönderemiyorum birde rampalı start almasını istemiyorum bunlarla ilgili parametreler hangileridir?
dop tan plc vasıtasıyla ilgili dataya hızlarımı ileri 15hz geri 20hz yavaşlama içinde 12hz atıyorum ama inverterin display'inde 10hz görüyorum
MS300 ü ilk defa kullanıyorum VFD-EL ile yaptığım işleri MS300'e çevirdim türkçe bir dökümanını da bulamadım.
yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
Uğur
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: ms300

Mesaj gönderen Uğur »

İleri hızını 2001H a yazabilir geri hızımı 500H ve geri yavaş hızını da 501H a yazın. İleri için FWD yi aktif edin. Geri gelirken REV+MI1 i aktif edin. İstediğiniz açıya ulaşınca REV+M2 i aktif edin. Rampalar 01-12 ve 01-13 içerisindedir.
Uğur Birdal - Technical Support Team Manager - DELTA Electronics Turkiye

Bildirimler İçin Whatsapp Kanalımıza Katılın
Whatsapp Kanal

https://www.linkedin.com/in/ugurbirdal
Kullanıcı avatarı
plcotomasyon
İletişim:

Mesaj gönderen plcotomasyon »

Çok teşekkürler uğur bey,
Peki bunları yaparken ms300 tarafında değiştirmem gereken rampalar dışında başka parametreler varmı?(FWD ve REW) İçin. rampaları ayarladım onlarla ilgili bir problemim yok.
Kullanıcı avatarı
Uğur
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Uğur »

Karşılaştığınız sorun olursa üzerine yorum yapabiliriz, sürücü çoğu parametresi hazır gelmekte zaten.
Uğur Birdal - Technical Support Team Manager - DELTA Electronics Turkiye

Bildirimler İçin Whatsapp Kanalımıza Katılın
Whatsapp Kanal

https://www.linkedin.com/in/ugurbirdal

“AC Motor Sürücü Forum” sayfasına dön