C2000 sürücü

Kullanıcı avatarı
MEHMET34
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

C2000 sürücü

Mesaj gönderen MEHMET34 »

Arkadaşlar hepinize kolay gelsin benim sorum şu olacak geçenlerde delta C2000 sürücü aldım ve programını yapmak istedim ac sürücülerde bilhassa deltalarda o kadar tecrübeli olmama rağmen c2000 sürücüsünün bütün parametrelerini girdim. Sürücüyü tek hız ve potans ile sürecektim fakat sürücü potans ile giriş frekansı yükseli alçalmasına rağmen bir türlü çıkış verdiremedim daha sonra dostel otomasyondan bir arkadaş. Telefon. İle yardım etti ve çalıştırdım ve benim girdiğim parametrelerin aynısını yaptı ancak benim yapmadığım asistanı devre dışı bırak diue bir program var bu program tam olarak nedir ve bu prohtama nereden girdiğini hatırlayamadım sürücünün kitabçığındsda bunu bulamadım bunun yerini söylermisiniz artı birde deltadan sürücüler konusunda şikayetim var delta sürücü kitaplarının programlarını eskide içinde türkçede gönderiyordu şimdi ise bu uygulamayı kaldırdı bunu sebebi nedir gelen kitapçıklar ingilizce veya başka dillerde geliyor lütfen türkçe dili olan kitapçıklarda göndersinler çünkü her zaman ortam telefondan veya bilgisayardan bakmaya müsait olmuyor. Yardımşarınız için teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
Uğur
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: C2000 sürücü

Mesaj gönderen Uğur »

Asistan hızlı devreye alma için yeni cihazlarla birlikte gelen özelliktir. Asistan işlemi bitince kapatmazsanız devamlı parametreleri eski haline çekecektir. Asistan kullanmayacaksanızda ilk başta asistanı kapatın enerjiyi kapatıp açın ve asistansız açılan sürücüde parametreleri girin.
Uğur Birdal - Technical Support Team Manager - DELTA Electronics Turkiye

Bildirimler İçin Whatsapp Kanalımıza Katılın
Whatsapp Kanal

https://www.linkedin.com/in/ugurbirdal
Kullanıcı avatarı
MEHMET34
İletişim:

Mesaj gönderen MEHMET34 »

Bunu tam olarak nasıl ve nereden yapıyoruz onu anlatabilirmisiniz
Kullanıcı avatarı
Uğur
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Uğur »

Menüye bastığınız zaman en son menü Asistandır içerisine girin ve kapata karşılık gelen F tuşuna basın.
Uğur Birdal - Technical Support Team Manager - DELTA Electronics Turkiye

Bildirimler İçin Whatsapp Kanalımıza Katılın
Whatsapp Kanal

https://www.linkedin.com/in/ugurbirdal

“AC Motor Sürücü Forum” sayfasına dön