VFD-EL-W

Kullanıcı avatarı
yozgatli
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

VFD-EL-W

Mesaj gönderen yozgatli »

Merhabalar, 3 faz 380V 400W EL-W AC sürücüde minimum kaç amper çıkış alabilirim
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: VFD-EL-W

Mesaj gönderen Turhan »

Merhaba,

3x460VAC'lik modeller minimum 0.75kW gücündedir. Maximum çıkış akımıda 2.5Amperdir.

Motor tuning değerleri için 07.00 Motor Rated Current 23–120% tanımlanabilir aralıktır.

OverLoad2 koruması ile de sürücü akımının minimum %10 ve üzeri değerdeki yüklerde sürücü çalışmasını durdurabilirsiniz.
.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
yozgatli
İletişim:

Cevabınız için teşekkürler, aslında şunu merak ediyorum. Ben de0.4 kw monofaze bir sürücü var ve çıkış akımını 0.7 ye kadar düşürebildim en fazla. Ben 3 faz el serisi alsam yine 0.7 mi olur daha fazla düşüremez miyim?
Kullanıcı avatarı
yozgatli
İletişim:

normal el lerden 0.4 3 faz var gördüğüm kadarıyla
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

VFD-EL serisi inverter modelleri için sürücü besleme voltajı ve gücüne göre tablodaki akım değerlerini referans almalısınız.

VFD-EL serisi inverterler için 07.00 parametresi Motor Rated Current 30 %FLA to 120% FLA aralığında ve Aşırı yük koruma parametresi de sürücü çıkış akımına göre de 10 to 200% aralığında kullanılabilmektedir.

.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.

“AC Motor Sürücü Forum” sayfasına dön