Dahili Pozisyonlama #PR51 EVENT

Kullanıcı avatarı
ncmekatron
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

Dahili Pozisyonlama #PR51 EVENT

Mesaj gönderen ncmekatron »

Merhabalar Dahili poz ile home yaptıktan sonra ekrandan girilen pulse miktarı kadar offset yapmasını istiyorum daha sonra 2 event tanımlayıp PR51-PR52 çalıştırıcam sinyal geldiğinde fakat sürekli bunları güncellemem gerekiyormu burdaki veriler eeprom'amı yazılıyor yoksa napmam gerek ?
Birdeki aşağıda vereceğim pozisyon P7-03 den vereceğim galiba doğrumudur.Yarmcı olursanız sevinirim
Ekran Alıntısı.PNG
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: Dahili Pozisyonlama #PR51 EVENT

Mesaj gönderen Turhan »

ASDA-A2 Dahili pozisyonlamada Home Offset değerini P6-01 parametresine tanımlamalısınız. (Default değeri:0'dır)
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
ncmekatron
İletişim:

Anladım turhan bey PR51 deki pozisyon datası adresini belirtilen adresten mi vereceğim (P7-03) o ekranda yazmıyor pdfden bunun olacağını düşünüyorum doğrumudur.?
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

PR51 Pozisyon bilgisini belirttiğiniz gibi P7-03 parametresinden alır. Servo sürücü uygulama manuelinde her ir parametreye ait haberleşme ve data bilgileri yer almaktadır. Adres özelliklerine bu manuelden erişebilirsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
ncmekatron
İletişim:

teşekkürler Turhan bey

“Servo Forum” sayfasına dön