DELTA ASDA A2 servo reset

Kullanıcı avatarı
flayges
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

DELTA ASDA A2 servo reset

Mesaj gönderen flayges »

S7 1200 ile harici pozisyonlama ile servoyu sürüyorum ama servo sürücüsü arıza veya alarm verdiğinde bunu enerjiyi kesmek yerine bir Dijital inputtan resetlemek istiyorum
Manuelden baktım DI5 olarak görüyorum ama bu input a enerji veriğimde resetleme yapmıyor aynı servodan alarm alıp ve servo on verebiliyorum resette yanlış yaptığım bir durum mu var acaba
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: DELTA ASDA A2 servo reset

Mesaj gönderen Turhan »

Sürücü DI5 girişi Alarm resetleme fonksiyonu olarak kullanacaksanız P2-14 parametresinin 0102 (Normalde Açık Alarm Reset) tanımlandığından emin olunuz. Bu esnada COM+ klemensine 0VDC uygulayıp DI5 girişini +24VDC ile tetiklerseniz sürücüde Alarm'ı resetlemiş olursunuz.

Sürücüde tüm hatalar ve uyarı koşulları alarm reset inputu ile silinemez. Hangi hata durumunu resetlemeye çalışıyorsunuz?

.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
flayges
İletişim:

Mesaj gönderen flayges »

Şuan manuelde DI ile silinebilen arızaları gör ben hep encoder arızası veriyordum AL011 onuda silmiyormuş zaten dediğiniz gibi yaptım silebileceğim bi arıza oluştursaydım görmüş olurdum öyle bir arıza oluşturabilir miyim ?
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

P1-57 ve P1-58 parametrelerini kullanabilirsiniz.

.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.

“Servo Forum” sayfasına dön