Ms300 solar sürücü

Kullanıcı avatarı
Necip
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

Ms300 solar sürücü

Mesaj gönderen Necip »

Selam MS 300 7.5 kW sürücü kullanıyorum. Üzerindeki potansiyometreyi devreye almak mümkün mü?
Bahçe yapımda kod farkı olduğu için basıncı motor üzerinden kolayca ayarlamak istiyorum.
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: Ms300 solar sürücü

Mesaj gönderen Turhan »

Solar uygulamalarında genelde inverter'in içerisinde yer alan dahili PLC fonksiyonu kullanılır ve çalışma hızı bu program aracılığı ile kontrol edilir. Uygulamanızda inverteriniz bu şekildemi kontrol ediliyor?
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
Necip
İletişim:

Mesaj gönderen Necip »

Solar sistemle bahçe sulamada kullanıyorum. İnverter üzerindeki potansiyo metreyi kullanabilirsem, çok küçük bir ayarla basınç değişimini ayarlamak istiyorum. Ama bir türlü bunu nasıl yapacağımı bulamadım
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

Turhan yazdı: 22 Nis 2024, 15:58 Solar uygulamalarında genelde inverter'in içerisinde yer alan dahili PLC fonksiyonu kullanılır ve çalışma hızı bu program aracılığı ile kontrol edilir. Uygulamanızda inverteriniz bu şekildemi kontrol ediliyor?
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.

“Genel Konular” sayfasına dön