Delta türkiye destek yok

Kullanıcı avatarı
Baykal
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

Delta türkiye destek yok

Mesaj gönderen Baykal »

Delta türkiyede 23.03.2018 tarihinde aradım 10 mc plc servo bağlanırken bir sorun yaşadığımı söyledim aldığım cevap biz yardım edemeyiz aldığınız bayiyi arayınız. Bu nebiçim teknik destek nebiçim müşteri anlayışı ben diğer türkiyede bulunan firmaları arayıp sorun yaşadığını söylediğimde ürünü kimden aldığımı sormadan direk yardımda bulunuyorlar hata kısa sürelik uzaktan bağlanıp yardım ediyorlar delta türkiye ye geldiğine sevinmiştim hizmet artar diye şimdi ise daha kötü olmüş
Kullanıcı avatarı
Uğur
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:
Durum: Çevrimiçi

Re: Delta türkiye destek yok

Mesaj gönderen Uğur »

Öncelikli olarak yaşadığınız problem yada aksaklık için üzgünüz. Delta Türkiye olarak 01.03.2018 tarihi itibari ile Teknik Destek Ekibimiz ile birlikte sizlere destek vermeye başladık. Kayıtlarımızda böyle bir bayi yönlendirmesi, özellikle 10MC ile ilgili mevcut değil. Siz 02164999910 numaralı telefon ile irtibat kurduğunuza emin olunuz. Bizler DELTA Türkiye olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için şuanda da kullandığınız platformda buna dair olmakla beraber tüm gücümüz ile çalışıyoruz. Yaşadığınız problemleri bu sayfamıza iletebileceğiniz gibi yine telefon numaramız üzerinden de bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.
Uğur Birdal - Technical Support Team Manager - DELTA Electronics Turkiye

Bildirimler İçin Whatsapp Kanalımıza Katılın
Whatsapp Kanal

https://www.linkedin.com/in/ugurbirdal
Kullanıcı avatarı
Baykal
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

Mesaj gönderen Baykal »

Öncelikle verdiğiniz cevap için çok teşekürler arama tarihim yanlış yazmışım cep telefonunda tekrar kontröl edince 02.03.2018 16:47 nolu telefonu aradım 216 499 99 10 ses kayıtınız varsa tekrar dinleye bilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Uğur
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:
Durum: Çevrimiçi

Mesaj gönderen Uğur »

2 mart tarihi Teknik Destek Ekibimizin adaptasyon süreci içerisinde bir tarihi ifade etmekte. Yaşadığınız sorun için tekrar üzgün olduğumuzu belirterek iyi günler dileriz.
Uğur Birdal - Technical Support Team Manager - DELTA Electronics Turkiye

Bildirimler İçin Whatsapp Kanalımıza Katılın
Whatsapp Kanal

https://www.linkedin.com/in/ugurbirdal

“Genel Konular” sayfasına dön