UC-PRG020-12A ÇALIŞMIYOR

Kullanıcı avatarı
Sensitivemechatronic
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

UC-PRG020-12A ÇALIŞMIYOR

Mesaj gönderen Sensitivemechatronic »

Windows güncellemesinden sonra çalışan kablom çalışmamaya başladı. driverını kaç kez silip baştan yüklememe rağmen düzelmedi. Başka çalışan kablo ile denedim yine aynı. Bu konuda acil geri dönüş sağlarsanız sevinirim şu an sahadayım.
Kullanıcı avatarı
İslam
İletişim:

Re: UC-PRG020-12A ÇALIŞMIYOR

Mesaj gönderen İslam »

Merhaba,

Kablonuz daha öncesinde çalışıyor ancak windows güncellemesi sonrası sıkıntı çekiyorsanız ve driveri tekrar kurmanıza rağmen düzelmediyse windows güncellemesinden ve PC tarafından kaynaklı bir durumdur. Çözümünü yine PC tarafında aramalısınız.
İslam Karadeniz - Technical Support Engineer - DELTA Electronics Turkey
Kullanıcı avatarı
recepkasikcioglu
İletişim:

Mesaj gönderen recepkasikcioglu »

merhaba elimde UC-PRG020-12A var dvp 14ss2 plcye bağlanıyordum online oluyordum fakat şimdi aygıt yöneticisinde kod 10 aygıt çalıştırılamıyor hatası alıyorum. pcde herhangi bir güncelleme yapmadım.
yardımınız emeğiniz ve sabrınız için teşekkürler.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
İslam
İletişim:

Mesaj gönderen İslam »

Aygıt Yöneticisi içerisinden dönüştürücüye tıkladığınızda Sürücü kısmında bulunan Cihazı Kaldır seçeneği ile dönüştürücünün driverini kaldırın ve UC-PRG020-12A Driver linkinden tekrar driveri kurup test edin. Sorun devam ederse ürünü aldığınız yer ile görüşüp ürünün testini talep edin.x
drv.png
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
İslam Karadeniz - Technical Support Engineer - DELTA Electronics Turkey
Kullanıcı avatarı
recepkasikcioglu
İletişim:

Birkaç defa kaldırıp geri yükledim. Maalesef sanırım elektronik arıza teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
recepkasikcioglu
İletişim:

Sorunu tesbit ettim Plc tarafında kaçak varmış ve shield ile bilgisayar portuna kadar ulaşıyor çeviriciyi de porta da zarar vermiş.

“PLC Forum” sayfasına dön