"Zaman aşımı hatası"

Kullanıcı avatarı
01head
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

"Zaman aşımı hatası"

Mesaj gönderen 01head »

win10 64 bit, WPL 2.51 ile yazdığım programda bir kaç kere similasyon yaptım. Sonrasında bilgisayarım BIOS güncellemesi var dedi ve bende güncellemesini yaptım. Tekrar başladığında Similasyon yapmak istediğimde "Zaman Aşımı Hatası" vermeye başladı. BIOS güncellemesi öncesinde bir sorun yoktu.
Silip yediden kurdum olmadı. Bir çözümü var mıdır?
Kullanıcı avatarı
01head
İletişim:

Re: "Zaman aşımı hatası"

Mesaj gönderen 01head »

Revo ile derin temizlik yaparak tekrar kurdum aynı hata devam ediyor.
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

PC güncellemelerinizi ve WPLSoft'un çalışmasını kısıtlayacak windows izinlerini kontrol ediniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
01head
İletişim:

Mesaj gönderen 01head »

Görebildiğim ve verebildiğim bütün izinleri verdim, hata devam ediyor.
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

Windows10 işletim sisteminde çalışan WPLSoft v2.51 sürümünde simülatör ile ilgili herhangi bir hata durumu bulunmuyor. Bunu çok sayıda Windows10 işletim sistemine sahip farklı PC'lerdede gözlemledim. Dolayısı ile bu durumun farklı bir program, antivirüs vb. yazılımlarınızdan kaynaklanıyor olabilir.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
iremaycicekk
İletişim:

Mesaj gönderen iremaycicekk »

Ne yaparsam yapayım simülasyonda zaman aşımı hatası alıyorum. Windows 11de WPLSoft versiyon 2.51 kullanıyorum. Çözüm var mıdır
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

WPLSoft programızını PC'nizden kaldırıp Windows ile ilgili tüm güncellemelerinizi tamamlayınız. Ardından WPLSoft v2.51 setup dosyasını tüm izinleri vererek kurulumu tamamlayınız. WPLSoft'u mutlaka yönetici modunda çalıştırarak çalışmayı gözlemleyiniz.

.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

“PLC Forum” sayfasına dön