GELİŞMİŞ REÇETE HATASI

Kullanıcı avatarı
es_fb
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

GELİŞMİŞ REÇETE HATASI

Mesaj gönderen es_fb »

Merhaba herkese.DOP100 DE Gelişmiş reçete hatası ile karşılaşıyorum. similasyonda normaL ama HMİ yüklediğim anda kayıt esnasında hata veriyor.Veri okuma ve kayıt alanlarını kontrol ettim hiç bir sorun yok. başka neden yapabilir.

HATA:
ENHANCED RECİPE CHECK

ERROR OCCURS WHEN DOWNLOADİNG THE ENHANCED RECİPE TO PLC

GELİŞMİŞ REÇETE KONTROLÜ

GELİŞTİRİLMİŞ KAYIT PLC'YE İNDİRİLİRKEN HATA OLUŞUYOR
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: GELİŞMİŞ REÇETE HATASI

Mesaj gönderen Turhan »

HMI'a program yüklerken Araçlar Menüsünden "Tüm Verileri Yükle" seçeneği ile yüklemelisiniz aksi takdirde reçete verileriniz haricindeki tüm veriler yüklenmektedir.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
es_fb
İletişim:

Mesaj gönderen es_fb »

Onuda denedim olmadı aynı seride başka panele attım oldu ama uğraştığim panele olmuyor . Panelin system ayarlarında birebir aynı. Sadece panele format atıp tekrar denicem yarın sabahtan .şifresi nedir hatırlayamadım.
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

(8) HMI Reçete Örnekleri içerisinden "Gelişmiş Reçete" uygulamasını olduğu gibi DOP100 serisi HMI modelleri için uygulayabilirsiniz. Bu örneği test edip sonucu paylaşabilirsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.

“HMI Forum” sayfasına dön