QR KOD

Kullanıcı avatarı
barko789
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

QR KOD

Mesaj gönderen barko789 »

Merhaba iyi günler kolay gelsin. bir qr kod oluşturdum ve satır atlatmak istiyorum ancak c dilindeki gibi \n koyarak barkodda satır atlatılmıyor sanırım. Bunu yapabilmenin bir yönetmi var mıdır acaba?
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: QR KOD

Mesaj gönderen Turhan »

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
barko789
İletişim:

DOP-107EV ve DOP110-IS modellerinizi kullanıyorum genelde. QR da göstericeğim kodu arkaplan makrosunda ekteki gibi yazdım. $25i qr kod göstergesi ile istediğim şekilde görüntüleyebiliyorum. Ancak mesela c dilindeki gibi printf içinde \n kullandığımda çıktıda bir alt satırdan yazı devam etmiyor. Bunu yapabilmemin bir yolu var mı acaba?
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

Bu tip işlemleri resimde işaretlediğim Program sekmesinin altında yer alan LUAScript dilinde yazmanız daha basit olacaktır.

Program komut açıklamaları için editorunuzdeki örnek program asistanını yada Delta Lua Instruction Manual'i kullanabilirsiniz.

.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Kullanıcı avatarı
barko789
İletişim:

LUA Script ile daha kolay ve güzel oldu gerçekten. Teşekkür ederim.

“HMI Forum” sayfasına dön