B04S211 HMI Program Yükleme Sorunu

Kullanıcı avatarı
Gesk
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

B04S211 HMI Program Yükleme Sorunu

Mesaj gönderen Gesk »

ELİMDE DOP B03S211 VE DOP B04S211 EKRAN VAR YAPMIŞ OLDUĞUM PROGRAMI B04S211 E YÜKLEYEMİYORUM USB PORT AÇMA HATASI VERİYOR SETTINGS AYARLARINDAN USB COME MODE U DEĞİŞTİRDİM YİNE NETİCE ALAMADIM YALNIZ İÇİNDE ESKİ BİR PROGRAM VARDI ONU ÇEKEBİLİYORUM AMA YÜKLEME YAPAMIYORUM YAPMIŞ OLDUĞUM PROGRAMIDA DERLEDİM HERHANGİ BİR HATA VERMİYOR ZATEN BU PROGRAMI B03S211 E YUKLEYEBİLİYORUM AMA B04S211 YÜKLEMEK MÜMKÜN DEĞİL BU KONUDA YARDIMCI OLURMUSUNUZ
Kullanıcı avatarı
Uğur
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: B04S211 HMI Program Yükleme Sorunu

Mesaj gönderen Uğur »

HMI yükleme ayarı nedir? USB Disk modunda ise bilgisayarıma girerek DELTA isimli sürücüyü açın. Bilgisayardaki gizli dosyaları gösteri aktif ederek bu DELTA isimli sürücü içerisindeki ne varsa silerek deneyin.
Uğur Birdal - Technical Support Team Manager - DELTA Electronics Turkiye

Bildirimler İçin Whatsapp Kanalımıza Katılın
Whatsapp Kanal

https://www.linkedin.com/in/ugurbirdal
Kullanıcı avatarı
Mehmet Ali Temel
İletişim:

Mesaj gönderen Mehmet Ali Temel »

Ben de B04S211 e hiçbir şekilde erişemiyorum. Ne içindeki programı çekebiliyorum ne de içine program atabiliyorum. USB COM Mod 1 var ancak 2 yok. Nasıl erişim sağlayabilirim?
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

Merhaba,

DOP-B04S211 HMI'ın COM1 portuna ait RS232 pin dağılım şeması ektedir. DOPSoft-->Seçenekler-->Yapılandırma sekmesinden program yükleme portunu PC Comport seçerek RS232 portundan program yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Not: RX, TX, GND ve RTS ve CTS pinlerinin tamamını kullanmalısınız.

.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.

“HMI Forum” sayfasına dön