hmı plc haberleşme

Kullanıcı avatarı
alfamix
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

hmı plc haberleşme

Mesaj gönderen alfamix »

dop w15 ekran ve sv2 plc yi haberleştirmekte güçlük çekiyorum. rs 485 haberleştiğimde haberleşme 3-4 sn oluyor fakat yeniden com2 station 1 error 3 hatası alıyorum. rs 232 denedigimde daha kötü haberleşme oluyor. arada com 2 station 11 communication error3 hatasıda alıyorum. mesafe 1 mt. bu konuyla alakalı bir fikriniz varmı acaba?
Kullanıcı avatarı
alfamix
İletişim:

Re: hmı plc haberleşme

Mesaj gönderen alfamix »

eksik yazdım bilgilerim= panel: hmı istasyon 0 rs485 7bit 1bit 9600 e plc istasyon 1 plc bilgisi: 7 e 1 9600 1
Kullanıcı avatarı
Uğur
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Uğur »

HMI haberleşme ayarları aşağıdaki gibi değiştirip tekrar deneyin. Haberleşme gecikme zamanına da "0" girdiğinize emin olun.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Uğur Birdal - Technical Support Team Manager - DELTA Electronics Turkiye

Bildirimler İçin Whatsapp Kanalımıza Katılın
Whatsapp Kanal

https://www.linkedin.com/in/ugurbirdal
Kullanıcı avatarı
alfamix
İletişim:

Mesaj gönderen alfamix »

ugur bey ilginiz için tesekkürler. sorun hmı dan kaynaklanıyormuş.garantili oldugu halde içini açıp bakmak zorunda kaldım.delta olarak kusura bakmayın somalideyim. sıfır diye aldıgım ürün malesef tamir görmüş oda düzgün yapılamamış bir ürün çıktı. kartın üzerindeki deformasyonlar içler acısı.hadi kullanılmış ürün olması önemli değil. tamir eden arkadaş kimse lehim yapmaktan aciz fotoları isterseniz buradan degil özelden paylasabilirim.kart üzerindeki com2 portunu dahi lehimleyememiş. ürün faturalı ve platin elektrik ankaradan alınmadır.
Kullanıcı avatarı
Uğur
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Uğur »

Kontrol için tarafınıza mail attım, geri dönüşünüze göre gerekli incelemeleri yaptıracağım.
Uğur Birdal - Technical Support Team Manager - DELTA Electronics Turkiye

Bildirimler İçin Whatsapp Kanalımıza Katılın
Whatsapp Kanal

https://www.linkedin.com/in/ugurbirdal

“HMI Forum” sayfasına dön