DOP-B Düşük Güvenlik ayarlama

Kullanıcı avatarı
apomavi
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

DOP-B Düşük Güvenlik ayarlama

Mesaj gönderen apomavi »

Merhaba. Ben bir butona şifre koydum. kalıcı bır buton bu.ben ıstıyorum kı adam butona basıcak proses baslıyacak ve ısterse prosesı yarıda bıtırebılmek ıcın kalıcı butonu off konumuna getırebılecek. lakin butona sıfre koymam gerek ve dusuk guvenlık sevıyesı de off olması gerekıyor yanı adam sıfreyı gırdıkten sonra tekrar baska bır yere basmak ıstedıgınde yıne sıfre sorsun. Butona basmak ıcın sıfreyı koydum adam butona basıyor sıfreyı gırıyor ama prosesı ıptal etmek ıstedıgınde yanı kalıcı butonu off yapmak ıstedıgınde guvenlık sevıyesı off oldugundan tekrar sıfre soruyor. Benım yapmak ıstedıgım adam butona basmak ıcın sıfreyı gırsın buton on konumuna gecsın taakı off konumuna gelınce dusuk guvenlık sevıyesı off olsun. buton bellı bı sure sonunda off oluyor yada operator off yapabılıyor. bunu nasıl yapıcam. Bu guvenlık sevıyesını macrlarla ıstedıgım gıbı kontrol edebılecegım bır komut varmı?
Kullanıcı avatarı
apomavi
İletişim:

Re: DOP-B Düşük Güvenlik ayarlama

Mesaj gönderen apomavi »

Soruyu yanlıs yazmısım kusura bakmayın. Kısaca sormak ıstedıgım bu HMI elementlerınde detaylar kısmındakı Düşük Güvenlik Ayarla kıısmını macrolar ıle kontrol edebılırmıyım?
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

HMI Kontrol Bloğunda Genel Kontrol Adresinin 8, 9 ve 10. Bitlerini resetlerseniz kullanıcı güvenlik seviyleriniz sıfırlamış olursunuz.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
apomavi
İletişim:

Mesaj gönderen apomavi »

Teşekkürler Turhan Bey

“HMI Forum” sayfasına dön