dopsoft acılıs hatası

Kullanıcı avatarı
gokayilik
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

dopsoft acılıs hatası

Mesaj gönderen gokayilik »

merhabalar
elimde bulunan dopb07e411 ekran acılısta yazılım guncellemeyı tamamlayamıyor.Dopsoft son versıyonunu yukledım.yazıcı kablomu ve pc yı aynı delta dopb07s410 ekranda denıyorum hersey normal calısıyor.
Bu durum ilk defa oluyor.
Su an kazakıstan almaty da bır fabrıkada devreye almaya calısıyorum.İvedilikle yardımınıza ıhtıyacım var.
durum resımlerını eklıyorum.ürün sıfır kutusunda acıldı ..iyi calısmalar
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
bayram.caliskan
İletişim:

Re: dopsoft acılıs hatası

Mesaj gönderen bayram.caliskan »

Benim başımada gelmişti. Panonuzun durumunu bilmiyorum ama servo invertör gibi cihazları sigortalarını kapatarak tekrar yüklemeyi deneyin deneyin. ben böyle çözmüştüm.
Bayram Çalışkan
Endüstriyel Otomasyon Teknikeri
Besta Makina Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: dopsoft acılıs hatası

Mesaj gönderen Turhan »

Merhaba,

HMI modelinize baktığımda bu HMI modelinin Ethernet portunun desteklendiğini görüyorum. USB portu üzerinden program yüklemede herhangi bir sorun yaşıyorsanız HMI sistem menüsüne girip HMI'a PC sabit IP adresiniz ile uyumlu sabit bir IP adresi tanımlayıp yğklemeyi ethernet portundan gerçekleştirebilirsiniz. Yükleme adımları için aşağıdaki bağlantıyı takip ediniz.

DOP HMI'lere Ethernet Üzerinden Program Yükleme
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.

“HMI Forum” sayfasına dön