TP-Editor "Access violation at address 00DCDA5F in module 'Tpedt110.exe'. Read" of address 00000005" Hatası

Kullanıcı avatarı
FOlcay
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

TP-Editor "Access violation at address 00DCDA5F in module 'Tpedt110.exe'. Read" of address 00000005" Hatası

Mesaj gönderen FOlcay »

Merhabalar,

TP Editor programında aşağıda eklemiş olduğum hatayı alıyorum. Nasıl düzeltebilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.

Ek olarak: Bu hatayı herhangi bir sayfaya sağ/sol tıkladığımda alıyorum. kaydet tuşuna bastığımda bazen farklı kaydetmeye zorluyor. Ancak farklı kaydetsem bile aynı hatayı vermye devam ediyor.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
İslam
İletişim:

Re: TP-Editor "Access violation at address 00DCDA5F in module 'Tpedt110.exe'. Read" of address 00000005" Hatası

Mesaj gönderen İslam »

Merhaba,

Öncelikle TPEditörün en güncel sürümünü kullandığınıza emin olun. TPEditör
Programı yönetici olarak çalıştırın ve uyumluluk ayarlarından diğer seçenekleri deneyin. Bu hata Windows tarafından kaynaklı gibi duruyor.
İslam Karadeniz - Technical Support Engineer - DELTA Electronics Turkey
Kullanıcı avatarı
FOlcay
İletişim:

Re: TP-Editor "Access violation at address 00DCDA5F in module 'Tpedt110.exe'. Read" of address 00000005" Hatası

Mesaj gönderen FOlcay »

İslam yazdı: 22 Eyl 2021, 15:41 Merhaba,

Öncelikle TPEditörün en güncel sürümünü kullandığınıza emin olun. TPEditör
Programı yönetici olarak çalıştırın ve uyumluluk ayarlarından diğer seçenekleri deneyin. Bu hata Windows tarafından kaynaklı gibi duruyor.
Merhabalar,

TP Editor günceldi. Sadece yönetici olarak çalıştır yapmam sorunu çözdü gibi görünüyor. Sorun bu durumda da tekrar eder ise bilgilendirme yaparım. Teşekkürler iyi çalışmalar.

“HMI Forum” sayfasına dön