No response from hmi

Kullanıcı avatarı
yusufkoseoglu79
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

Re: No response from hmi

Mesaj gönderen yusufkoseoglu79 »

Bende usb com modu 2 yapamiyorum
0 ve 1 oluyor vin7 yuklu pc den baglaniyorum ama vin10 yuklu pcden baglanamiyorum cok vaktimi yedi care bulamazsam yeni ekran alacam artik zaman daha kiymetli su anda
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

Windows7 yüklü PC ile bağlantı kurabildiğiniz HMI'ın Araçlar menüsünün hemen altında yer alan "Firmware Güncelle" seçeneğini kullanarak yazılım güncellemesi yapmalısınız. Ardından USBCommode seçeneği için 2(CDC) aktif olacaktır.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
yusufkoseoglu79
İletişim:

Cok denedim ama olmadi
Acaba versiyonum mu eski
2.00.07.04 bendeki
Kullanıcı avatarı
yusufkoseoglu79
İletişim:

Ekran icindeki Firmware versiyonuda 3.0079 gozukuyor
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

HMI Programlama editorunun yardım sekmesinden "DOPSoft Hakkında"'yı açtığınızda bu pencereden HMI modelinize göre desteklenecek sürümünü görebilirsiniz. Örneğin DOPB07E415 HMI modeli için DOPSoft Version : 2.00.07 Build : 2.00.07.15 sürümünde desteklenen FW yazılımı DOP-B07E415 65536 Colors - Version: 3.0100 dur.

Daha eski bir DOPSoft sürümüne sahipseniz güncel sürüm için DOPSoft (DOP-B ve DOP-W) başlığını ziyaret ediniz.

.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.

“HMI Forum” sayfasına dön