DATA KAYIT BUFFER

Kullanıcı avatarı
kursataydac
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

DATA KAYIT BUFFER

Mesaj gönderen kursataydac »

DOP 107EV Dop Panel ekranımda yaptığım çalışmaların kayıtlarını tutmak ve bunları ftp ile çekmek istiyorum.
İzlediğim videolara göre History Buffer adres kısmında $100 seçtikten sonra kayıt edebileceğim adresler $100, $101, $102 gibi sıralı adresler ama ben aynı anda $100 ve $700 arasındaki bütün adresleri kayıt etmek istiyorum. Adres aralığını nasıl geniş tutabilirim bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: DATA KAYIT BUFFER

Mesaj gönderen Turhan »

Kayıt altına alacağınız veri aralığı $100 - $700 aralığındaki tüm data adreslermidir? Yoksa bu data adresleri içerisinde belirli data bölgelerinden mi veri elde etmek istiyorsunuz?

Not: HMI'lar üzerinde maximum 12 farklı veri örnekleme için buffer tablosu oluşturabilirsiniz. Her bir buffer tablosunda da 256word'e kadar ardışık veri örnekleyebilirsiniz. Bu bilgiye göre örnekleyeceğiniz veri boyutu 256word'den büyük ise bunları farklı buffer'lar olarak grublandırmanız gerekecektir.

.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
kursataydac
İletişim:

Re: DATA KAYIT BUFFER

Mesaj gönderen kursataydac »

teşekkür ederim çok sağolun

“HMI Forum” sayfasına dön