asda b2 z pulse output

Kullanıcı avatarı
semihalioglu
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

asda b2 z pulse output

Mesaj gönderen semihalioglu »

merhaba

Asda b2 sürücüde z pulse çıkından faydalanarak home yaptırmak istiyorum plc girişlerim pnp sürücüdeki 13 ve 24 nolu pinlerden nasıl çıkış alabilirim bağlantı örneği paylaşabilir misiniz.
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: asda b2 z pulse output

Mesaj gönderen Turhan »

ASDA-B2 serisi servonun Open Collecotr Z fazı yalnızca NPN çıkışı desteklemektedir. Bağlantısı da aşağıdaki gibidir. Önerilen PLC giriş noktalarını NPN olarak bağlayıp bu çıkışı doğrudan PLC'ye gimenizdir veya Z fazını arama hızını minimum seviyede tutup bu pulse sinyalini yüksek hızda anahtarlama yapan bir devre ile (Optakuplör gibi) PLC X girişini tetiklemenizdir.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
semihalioglu
İletişim:

Mesaj gönderen semihalioglu »

ocz çıkışını npn oldugu için kullanamıyorum benim sorum sürücünün 13 ve 24 nolu z pulse cıkışlarından plc hsc girişine nasıl baglantı yapmalıyım
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

13.Pin OZ ve 24.Pin /OZ Line Driver sinyal şeklindeki Output Z fazıdır. Yani 5VDC sinyal genliğine sahiptir. Bu durumda yine Optokuplör kullanmanız gerekecek.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.

“Servo Forum” sayfasına dön