Delta hmi Dop bo7s411 model cihazı internet üzerinden nasıl kontrol edebilirim.

Kullanıcı avatarı
Ergun_ismarci
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

Delta hmi Dop bo7s411 model cihazı internet üzerinden nasıl kontrol edebilirim.

Mesaj gönderen Ergun_ismarci »

Merhaba b07s411model hmi ekranını Resim[/img](((ethernet modülü olmayan))) cep telefonundan yönetmek istiyorum. Sistem Beton santralinde kullanılmakta. Bulunduğu odaya çok Yüksek ses gelmekte . ve beton santralini uzaktan yönetmek istiyorum. Makinenin başından ayrılamıyorum . Wc'ye gitmeye fırsat bulamıyorum. Boşta durmakta olan bir Laptop bilgisayarım var . Bana şimdiden , yardımlarını esirgemeyen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. 🙏🙏🙏
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

Re: Delta hmi Dop bo7s411 model cihazı internet üzerinden nasıl kontrol edebilirim.

Mesaj gönderen Turhan »

Merhaba,

mevcut HMI modeliniz uzak erişimi desteklememektedir. Bunun yerine muadil DOP100 serisi Ethernet port opsiyonuna sahip HMI kullanmanız durumunda VNC Viewer aracılığı ile Windows, IOS, Andorid ve diğer bir çok işletim sistemi üzerinden HMI'a erişim sağlayabilir ve kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Şu an çalışan programınızı olduğu gibi konvert edip bir kaç ethernet ayarı ile bu özelliği kullanmanız mümkündür.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.

“HMI Forum” sayfasına dön