ISPSoft hata mesajı

Kullanıcı avatarı
onurcet1
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

ISPSoft hata mesajı

Mesaj gönderen onurcet1 »

Merhabalar. ISPSoft 3.15 versiyonunu açmaya çalıştığımda "EAccessViolation." hatası alıyorum. ISPSoft 3.11 versiyonunda da aynı hatayla karşılaşmaktayım. Programı silip tekrar kurdum ancak aynı hata devam etti. Başka bilgisayarda çalışan dosyaları kendime aktarıp denediğimde yine aynı sorunla karşılaştım. Sürücülerimi de güncelledim. Ancak çözümünü yapamadım. Çözümü için yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Hata mesajı resimdeki gibidir.
ispsoft_hata_mesaji.jpg
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: ISPSoft hata mesajı

Mesaj gönderen Turhan »

Merhaba,

PC'nizde ISPSoft'a ait tüm sürümleri kaldırdıktan sonra ISPSoft'un v3.16 sürümünü kurmayı denermisiniz?

Not: Kurulumdan önce var ise antivisür yazılımlarını geçici olarak kaldırıp deneyiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
onurcet1
İletişim:

Dediklerinizi yaptım ancak aynı sorun devam ediyor.
Kullanıcı avatarı
Uğur
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Uğur »

Windows sorunu olabilir, microsoft temiz windows yüklemesinden bahsetmekte ayrıca sağlık taramalarını yapmanızı önermekte. Aşağıdaki yönergeleri benzer olabileceği için uygulamanızı öneririm.

https://answers.microsoft.com/en-us/win ... 6478d2f48f
Uğur Birdal - Technical Support Team Manager - DELTA Electronics Turkiye

Bildirimler İçin Whatsapp Kanalımıza Katılın
Whatsapp Kanal

https://www.linkedin.com/in/ugurbirdal
Kullanıcı avatarı
onurcet1
İletişim:

Bu adımları uygulamıştım ne yazık ki işe yaramadı. Sanırım bilgisayarıma temiz bir format atmadan sorunu çözmem pek mümkün değil gibi. İlginiz için teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
km_melih44
İletişim:

Mesaj gönderen km_melih44 »

Merhaba, aynı hatası almıştım;

Hatanın sebebi ve çözümü aşağıdaki gibi;
çağırılan fblockların sahip olduğu tanımlama ve çağırdığınız function bloğun bu tanımlamayla eşleşmesi önemli, hızlı işlemler esnasında function bloğa vermiş çağırılan yerde tanımlamadan farklı bi blok isimlendirmesi vermiş olabilirsiniz, kontrol etmenizde fayda var. Adım adım yazdıgınız programı enable disable ederek hata alanını ayıklayabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
e23
İletişim:

Mesaj gönderen e23 »

Bilgisayarı kapatmaya zorladım. açtığımda aynı hatayı aldım.
Kullanıcı avatarı
natoes
İletişim:

Mesaj gönderen natoes »

onurcet1 yazdı: 21 Haz 2022, 13:26 Merhabalar. ISPSoft 3.15 versiyonunu açmaya çalıştığımda "EAccessViolation." hatası alıyorum. ISPSoft 3.11 versiyonunda da aynı hatayla karşılaşmaktayım. Programı silip tekrar kurdum ancak aynı hata devam etti. Başka bilgisayarda çalışan dosyaları kendime aktarıp denediğimde yine aynı sorunla karşılaştım. Sürücülerimi de güncelledim. Ancak çözümünü yapamadım. Çözümü için yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Hata mesajı resimdeki gibidir.

ispsoft_hata_mesaji.jpg
https://delta-ia-tips.com/2023/12/12/er ... violation/
BURDAKINE BAKABILIRISIN

“PLC Forum” sayfasına dön