1 sürücü 3 pompa eş yaşlandırma hk.

Kullanıcı avatarı
mehmet2259
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

1 sürücü 3 pompa eş yaşlandırma hk.

Mesaj gönderen mehmet2259 »

Merhaba herkese iyi çalışmalar. 3 pompalı eş yaşlandırmalı bir pano isteniyor. delta ile yapmak istiyorum. diğer markalarda olduğu gibi sürücü üzerine harici bir modul mü var yoksa sürücü içindeki plc özelliğine yazarak mı bunu sağlıyabileceğim? yada 3 pompa tek sürücüde bu mümkün değil ise 14ss ve bir adet ad modülü mü kullanmam gerekecek. amacım plc modülü kullanmadan yapmak. henüz ürün seçimi yapmadım. hem ürün seçimi konusunda hemde fikir konusunda yardımcı olursanız cok sevinirim. Temel plc ve yazılım bilgim var daha önce delta ile onlarda proje yaptım ancak plc kullanmadan hangi model sürücüde hangi yolu izliyerek bu işi halledebilirim bu konuda yardıma ihtiyacım var.
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: 1 sürücü 3 pompa eş yaşlandırma hk.

Mesaj gönderen Turhan »

VFD-CP2000 serisi AC motor sürücüsü ve bu sürücüye ilave olarak ilave röle kartı kullanarak farklı çalışma senaryoalrına göre ilave bir donanıma gerek kalmadan motorları eş yaşlandırma methodu ile kontrol edebilrisiniz.

Bu modlara ait çalışma simulasyonuna ve PID ile ilgili genel ayarlar için CP2000 PID Kontrol ve Çoklu Pompa Uygulamaları başlığındaki uygulamalı örnek videolara erişebilrisiniz.

AC Motor Sürücü Eğitim Videoları başlığından da aynı video, doküman ve parametre dosyalarına erişebilirsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
mehmet2259
İletişim:

Re: 1 sürücü 3 pompa eş yaşlandırma hk.

Mesaj gönderen mehmet2259 »

cevap için çok teşekkür ederim. bu projede 15kw cp2000 seçeceğiz.

“AC Motor Sürücü Forum” sayfasına dön