Pr Mod Dahili Mod Pozisyon Tablosu

Kullanıcı avatarı
ahemsa
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

Pr Mod Dahili Mod Pozisyon Tablosu

Mesaj gönderen ahemsa »

POS3 ü ekleyeceğim, bu durumda PR4, PR5, .... için ON/OFF durumları nasıl olacak tablosu mevcut mu?
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: Pr Mod Dahili Mod Pozisyon Tablosu

Mesaj gönderen Turhan »

ASDA-A2 Dahili Pozisyonlama (PR) Modu dokümanını takip ediniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
ahemsa
İletişim:

Mesaj gönderen ahemsa »

Ezbere yollamışsınız cevabı Turhan Bey :) 63 dahili pozisyona kadar kullanabilmek mümkündür. Daha fazlası için POS
girişlerinin arttırılması gerekmektedir. ifadesi için diyorum 2 POS girişi için 4 pozisyon olabilir bana 6 pozisyon lazım POS0, POS1 yanına POS 2 almam gerek POS 2 eklendiği zaman ON OFF durumlarının tablosu gerek diyorum.Binary tablosu olarak şimdilik kurdum devremi inşAllah doğru çalışır farklı bir durum varsa bildirin lütfen
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

Örnek pozisyon tetikleme tablosunun binary kod sisteminden oluştuğunu farkedemeyeceğinizi tahmin edemedim açıkcası.

P0S0 ve POS1 tanımlı DI noktasına ilave olarak POS2 tanımlı DI noktasına da ihtiyacınız olacak. İkinci resim sanırım daha açıklayıcı.

.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
ahemsa
İletişim:

Mesaj gönderen ahemsa »

Teşekkür ederim iyi çalışmalar

“Servo Forum” sayfasına dön