10MC E-cam Kullanımı

Kullanıcı avatarı
sbsy
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

10MC E-cam Kullanımı

Mesaj gönderen sbsy »

Merhabalar; E-Cam Kullanımı gereken bir projemizde Delta 10MC ve 4 servo eksen kullanacağız. Eğrilerin tipi parçadan parçaya değişiklik gösteriyor. Bunu cihaz üzerine göndediğimiz CAM tablolarını çağırarak yaptık fakat operatörün yapacağı ufak tefek değişiklikleri de cihaz üzerindeki cam tablolarına aktarmak istiyoruz. Her cam tablomuzda 6 nokta var. Bu 6 noktayı DOP ekran kullanıp değiştireceğimiz registerler var mı? Bu registerleri kullanarak hem reçete vasıtasıyla cam tablolarını çoklayabilirim 4 tablo üzerinden hem de elle müdahaleye de açık olur diye düşünüyorum. Bir de konu ile ilgili bir bülteniniz var mıdır? Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Uğur
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: 10MC E-cam Kullanımı

Mesaj gönderen Uğur »

Tablo noktaları bir register ile bağlantılı değildir. Bunlar ile dışarıdan değiştirilmemektedir. Tablo tümüyle yükleme yapılabilmektedir. Bunu ya CANopen Builder yazılımı ile program yazarken yada DOP-PS HMI modellerinde HMI üzerinden eklenebilmektedir.
Uğur Birdal - Technical Support Team Manager - DELTA Electronics Turkiye

Bildirimler İçin Whatsapp Kanalımıza Katılın
Whatsapp Kanal

https://www.linkedin.com/in/ugurbirdal
Kullanıcı avatarı
yasinakar
İletişim:

Re: 10MC E-cam Kullanımı

Mesaj gönderen yasinakar »

ben noktaları dataların değerini değiştirmek süretiyle değişiklik yapabileceğimizi sanıyordum
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

“MC Forum” sayfasına dön