dopb07s200

Kullanıcı avatarı
akotomasyon
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

dopb07s200

Mesaj gönderen akotomasyon »

bundan 8 yıl önce dop07s200 programlayıp çalıştırıyordum faka geçen hafta itibarıyla yeni program atmak istedim windows 7 ile usb tanımlama başarısız oldu windows xp yüklü pc buldum usb tanıdı program atabilmek 2 adet softwarem mevcuttun scrreen editör 021 ve 023 ben 023 seçtim ilk önce firmwareyi yükledi ve birdaha yükleme yapmaya izin vermiyor sys tuşuna basılı tutarak elektrik verirsen alt tarafda bootloader 1,00 enter usb yazısı çıkıyor o kadar sizinde görüştüğümüz gibi firmaware si çökmüş peki burda suç kimde hatalı firmwareyi kabul eden deltadamı yoksa bendemi delta hatasını kabul edip firmwareyi ücretsiz yüklemesi mümkünmü yoksa 13 senedir delta kullanıcısı olan beni mağdur bi haldemi bırakması gerekiyor
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: dopb07s200

Mesaj gönderen Turhan »

Merhaba,

Screen Editor 2.00.23 programı üzerine dosya ekindeki Patch dosyasını kurup firmware güncellemesi yapmalısınız. HMI kuratrma güncellemesi için cihazı satın aldığınız kanal üzerinden tamir servisimize göndermelisiniz.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
akotomasyon
İletişim:

patch dosyası açılmıyor veya winrardan dışarı çıkmıyor

eğer bu patch dosyasını yüklersek dop panel çalışır hale gelirmi
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

Dosyanın yeni .rar uzantılı halini mesaja ekliyorum. Tamir servisimiz tarafından bir defa yazılım güncellemesi yapıldıktan sonra bu patch dosyası ile HMI paneli kullanabilirsiniz. Patch dosyasını kurmadan program yüklerseniz firmware ile ilgili sorun yaşamaya devam edersiniz.
ScreenEditor(DOPB) Patch (23.12.2011).rar
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
akotomasyon
İletişim:

teşekkür ederim ilgi vede alakanıza servise gönderilip firmware için panelin yarı fiyatını ödeme yapmaya değecek bi iş değil sizden ricam bu tür delta imalat hatalarında tedbir alınması veya hata yapılmış ise sonuçlarının müşteriye yansıtılmaması !!!
hayırlı işler

“HMI Forum” sayfasına dön