C2000 SÜRÜCÜ POMPA KONTROL

Kullanıcı avatarı
ADANALI-CB
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

C2000 SÜRÜCÜ POMPA KONTROL

Mesaj gönderen ADANALI-CB »

Merhaba C2000 Sürücü İle Pompa Kontrol Uygulaması Yapmak İstiyorum Yalnız Frekans Satırında Frekansın Yerine Bar Gösterimi Getirmek İstiyorum Bunu Nasıl Yapmalıyım Veya C2000 Sürücü Bu Özelliği Destekliyormu Yani Keyped Birinci Satırında Frekans Yerine Bar Gösterimi Kullanmak İstiyorum pompayı Pıd Sürüyorum Hepsi Tamam Yalnızca Bar Gösterimini Ayarlayamadım Bu Konu Hakkında Yardımlarınızı Beklemekteyim Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederim.
...İMANIN İKTİDAR OLMADIĞI YÜREKTE ŞEYTAN İHTİLAL YAPAR...
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: C2000 SÜRÜCÜ POMPA KONTROL

Mesaj gönderen Turhan »

01-CP2000 AC Motor sürücüsü ile dahili PID kontrolü uygulama videosunda belirtilen 00-25 ve 00-26 parametrelerine dikkat ediniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
ADANALI-CB
İletişim:

Merhaba 25&26 Paremetreleri Videoda Gösterildiği Gibi Yapıyorum Ama Yinede Frekansta Kalıyor & 26.Parametreyi Transmitterim 16 Bar Ontaltı Yapınca Sürücü Frekansı 60 Hertz Oluyor Müdahale Ettirmiyor pıd Devre Dışı Kalıyor.
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

Bu parametre değeri sürücü PID fonksiyonu etkinleştirildiğinde kullanılabiliyordu. 08-00 parametresi ile PID fonksiyonunu etkinleştirdiniz mi?

00-25: 0x0161
00-26: 16.0
08-00: 1

değerleri için test edebilirsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
ADANALI-CB
İletişim:

Merhaba Turhan Bey Dediklerinizi Uygulama Rağmen Yine Değişmiyor Yalnız Sürücü İlk Çıkan C2000 Serisi Bununla Bir Alakası Olabilirmi?
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

Emin değilim. Uygulama videosunu birebir uygulamanıza rağmen sonuç alamadıysanız bu ürünün çok eski bir sürümü için desteklenmeyen bir özellik olabilir.
DELTA Electronics Turkey

Kullanıcı avatarı
ADANALI-CB
İletişim:

Turhan Bey Merhaba Sürücümüz Budur Bu Sürücüyle PID Uygulamasını Nasıl Gerçekleştirebilirim.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

Elinizdeki ürün sanırım 2011 yılına ait üretilmiş görünüyor. Tüm parametreleri eksiksiz tanımlandığına eminseniz bu sürümde bu fonksiyonunun desteklenmiyor olabilir. Delta ürünlerini temine ttiğiniz bölge bayisi ile iletişime geçip ürünü update etmelerini isteyebilrisiniz.
DELTA Electronics Turkey

“AC Motor Sürücü Forum” sayfasına dön