DELTA AS Serisi PLC Email Atma Hk.

Kullanıcı avatarı
mertgurdoann
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

DELTA AS Serisi PLC Email Atma Hk.

Mesaj gönderen mertgurdoann »

Merhabalar elimde AS 228P Model PLC var MSENDP komutuyla kendime mail atmak istiyorum.

AS serisi PLC için programming manualin 1097. sayfasında mevcut olan MSENDP örneğini denememe rağmen mail yönlendirmesi gerçekleştiremedim. Gmail'e mail atmak için yapmam gereken HWCONFIG'de ki tüm işlemleri için yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bunun bir metodu varmıdır?
Ayarlamış olduğum HWCONFIG'de EK'te mevcuttur.

Kod: Tümünü seç

https://drive.google.com/file/d/1NR4Z9CwUNXT4sEZgKGMvbnMyGhwmAztE/view?usp=sharing
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: DELTA AS Serisi PLC Email Atma Hk.

Mesaj gönderen Turhan »

Merhaba,

Bu fonksiyonu test ettiğimde örnek program ve ilgili yönergeleri bu başlık altında paylaşıyor olacağım.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

Aşağıdaki mail ayarlarında MSEND komutu aktif edildiğinde PLC mail gönderme işlemini gerçekleştimektedir.

Not: SMTP Server kendi mail alıcımız olduğu için eklediğim görsellerde sadece bu alanı gerçek değerler yerinde random bir adres tanımladım.

.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
mertgurdoann
İletişim:

Mesaj gönderen mertgurdoann »

Turhan Bey Merhaba,

Çözüm öneriniz için çok teşekkür ederim. Çözümünüzü gerçekleştirdim ve oldu. Geri bildirim bırakmayı unutmuşum. :)

“PLC Forum” sayfasına dön