ASDA B2 SERVO SÜRÜCÜ BAĞLANTI ŞEMASI

Kullanıcı avatarı
teknisyen-mesut
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

ASDA B2 SERVO SÜRÜCÜ BAĞLANTI ŞEMASI

Mesaj gönderen teknisyen-mesut »

arkadaşlar daha önce servo bağlamadım hiç 220 volt girişi şemeya göre L1c ilen L2c ama sürücü üzerinde L1c ile T hangisi doğru enerzi bağlantısı
ikinci olarak CN1 bağlantı şeması istiyorum açıklayıcı bir şekilde --pals girişi-- -- ran verecem dışardan-- -- yön verecen ileri geri-- --servo dan arıza almak istiyorum kuru kontak-- -- ve CN1 e dışardan + - 24v vermem gerekiyomu bu şekilde soket bin numaralarını verebilecek bi arkadaş olursa çok sevinirin… son olarak servo da negibi parametre girmem gerekebilir... işim birazcık acil :) ;)
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: ASDA B2 SERVO SÜRÜCÜ BAĞLANTI ŞEMASI

Mesaj gönderen Turhan »

Servo giriş beslemesi olarak L1c ve L2c bağlantı noktalarına 220VAC ile R-S-T giriş noktalarından herhangi ikisine 220VAC bağlantısı yapmanız yeterli olacaktır.

CN1 sinyal bağlantıları için ise ASDA-B2 Harici Pozisyonlama dokümanını inceleyiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
teknisyen-mesut
İletişim:

Mesaj gönderen teknisyen-mesut »

üstadım L1c VE L2c ye 220vac vermem yeterlimi
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

L1c ve L2c kontrol devresidir. Buraya 1Faz 220VAC vermeniz yeterli olacaktır. İlave olarak Güç devresinin bağlantısı için ise R-S-T giriş klemenslerinden herhangi ikisine (R-S gibi) 1 faz 220VAC sinyalini beslemeniz yeterli olacaktır.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
Selim karaağaç
İletişim:

Mesaj gönderen Selim karaağaç »

Turhan yazdı: 31 Eki 2018, 09:48 L1c ve L2c kontrol devresidir. Buraya 1Faz 220VAC vermeniz yeterli olacaktır. İlave olarak Güç devresinin bağlantısı için ise R-S-T giriş klemenslerinden herhangi ikisine (R-S gibi) 1 faz 220VAC sinyalini beslemeniz yeterli olacaktır.
merhaba
14ss2 plc ile asda-b2 sürücüyü birbiriyle nasıl bağlayabilirim.
kablo bağlantı şemasını verirmisiniz?
SELİM KARAAĞAÇ
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

DELTA Electronics Turkey

“Servo Forum” sayfasına dön