Reçete Adıyla Arama Yapma

Kullanıcı avatarı
kuka92
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

Reçete Adıyla Arama Yapma

Mesaj gönderen kuka92 »

Merhaba,

Normal reçete ile reçete oluşturdum(32 Bit veya Gelişmiş Reçete kullanmadım.) . Reçetem düzgün şekilde çalışıyor ve toplamda 100 tane reçete sayfam var. Sayfa ismini yazarak arama yapmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim ?

Reçete 1 - Ahmet
Reçete 2 - Mehmet
Reçete 3 - Ayşe
...
Mesela ''Mehmet'' yazdığım zaman Reçete 2 ye gitsin istiyorum. Bu nasıl olacak ?
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: Reçete Adıyla Arama Yapma

Mesaj gönderen Turhan »

Merhaba,

Yeni seri HMI modeli olan DOP-100 ve RCPNONAME elementi ile bu işlemi doğrudan gerçekleştirebilirsiniz. Gelişmiş Reçete sayfasında tanımlayacağınız isimleri RCPNONAME yazma adresli karakter gir elementi ile doğrudan aratıp ilgili satır numarasını bulabilir, bu satır ile ilgili reçete işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

rcp_no_name.jpg
rcp_no_name_2.jpg
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
Selim karaağaç
İletişim:

Mesaj gönderen Selim karaağaç »

TURHAN BEY
dop-100 HMI'da gelişmiş reçete listesi oluşturuyorum. RCPNONAME bölümünde yazılanları hmı'dan nasıl değiştirebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.
SELİM KARAAĞAÇ
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

Merhaba,

Programınıza aşağıdaki gibi komut satırları eklerseniz reçete adınızı değiştirebilirsiniz.

.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.

“HMI Forum” sayfasına dön