HMI ERROR CODE

Kullanıcı avatarı
revolution
İletişim:

Re: HMI ERROR CODE

Mesaj gönderen revolution »

@serkankaraarslan comunication hatası genelde port lara bağladığıniz kablo ve yanlış bağlantıdan olabiliyor. HMI sayfa ayarlarından hangi haberleşme türünde haberleşme yapmak istiyorsanız onu doğru seçtiğinize emin olun.
Kullanıcı avatarı
serkankaraarslan
İletişim:

Mesaj gönderen serkankaraarslan »

revolution yazdı:
30 Haz 2020, 15:13
@serkankaraarslan comunication hatası genelde port lara bağladığıniz kablo ve yanlış bağlantıdan olabiliyor. HMI sayfa ayarlarından hangi haberleşme türünde haberleşme yapmak istiyorsanız onu doğru seçtiğinize emin olun.
15 dakika önce bağlanabiliyordum herhangi bir ayarı değiştirmedim sadece bi kaç adres daha eklemiştim hepsini kaldırdım şuan hala aynı hatayı alıyorum.
hata açkıklaması COM1 Station 1: Read error Command Can Not be executed...
Kullanıcı avatarı
revolution
İletişim:

Mesaj gönderen revolution »

Okuma hatası var eklediğiniz bir elementin , link adresinde bir hata var benden tavsiye boş sayfa oluşturarak tek bir buton yapin okuma ve yazma adreslerini aynı yapın ve yükleme yapın .
Kullanıcı avatarı
erkotomasyon
İletişim:

Mesaj gönderen erkotomasyon »

COM1 STATION NO : D480 READ ERROR 6 HATASI ALIYORUM
ARDINDAN D 480 YERINE D 10 D3220 VB OLARAK DEGISIK ADRESLER GELİYOR SORUN OLARAK SADECE ENKODER OKUMA DEGERLERI GEC GELIYOR EKRANA
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

Merhaaba,

HMI modeli ve haberleştiği aygıt nedir ? Hangi elementi projeye dahil ettiğinizde bu hatayı alıyorsunuz?
DELTA Electronics Turkey

“HMI Forum” sayfasına dön