E Serisi Inverter Start Mühürleme Hk.

Kullanıcı avatarı
kuka92
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

E Serisi Inverter Start Mühürleme Hk.

Mesaj gönderen kuka92 »

Merhaba,

Elimizde E Serisi inverter ve iki adet start-stop(Push Buton) butonu mevcut. Start'a basdığım sürece inverter çalışıyor. Buraya kadar problem yok. Yalnız ben mühürleme devresi yapmak istiyorum. Yani start'a basdığımda inverter sürekli çalışacak. Sürekli elimi startta tutmak zorunda kalmayacağım. Sürücü içerisinden parametrelerle çözebilir miyiz ? Yoksa röle kullanarak kendim mühürleme devresi yapmak zorunda mıyım ?
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: E Serisi Inverter Start Mühürleme Hk.

Mesaj gönderen Turhan »

VFD-E serisi için desteklenen 3 telli bağlantı örneğini kullanabilirsiniz.

3wire (2).png
3wire (1).png
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
balkan1122
İletişim:

Mesaj gönderen balkan1122 »

Dediğiniz parametreleri seciyorum dcm yi rev değirince start almıyor m1değirincede almıyor nerde yanlış yapıyorum c2000 model
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

Sürücü'nün 02.01:1 ve 04-04:3 olduğuna dikkat ediniz. Ayıca doğru bağlantı gerçekleştirdiğinize emin olunuz. Eğer sorun yine devam eder ise PLC Fonksiyonu pasif iken sürücüyü resetleyip bu çalışmaya ait parametre değerlerini sürücüye yeniden tanımlayınız.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.

“AC Motor Sürücü Forum” sayfasına dön