Ispsoft

Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

Re: Ispsoft

Mesaj gönderen Turhan »

AS serisi PLC'de step STL (Step Ladder) mevcut değildir. Adımlı çalışmanız gereken uygulamaları PLC M bitleri yada SFC ile gerçekleştirmelisiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
y2941
İletişim:

Mesaj gönderen y2941 »

Merhaba ıspsoft ile dvp 14ss2 proğramlamak için sormuştum turhan bey. kusura bakmayın belirtmemişim.
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

WPLSoft programlama editorunde kullandığınız step adımları olduğu gibi geçerlidir. ISPSoft'da WPLSoft'da yazılmış proje dosyalarını açıp daha anlaşılır bir şekilde görüntüleme yapabilirsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
sihhasan74
İletişim:

Mesaj gönderen sihhasan74 »

turhan bey merhabalar ıspsoft indirme linkleri hatalı indirme yaparken hata veriyor ve indirme gerçekleşmiyor yeni link mevcut mu acaba ?
teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

Merhaba,

Sanırım global download center'da geçici bir sorun var. DELTA DVD --> 01.Bilgisayar Yazılımları alternatif link olarak ISPSoft v3.16 sürümünü yüklüyorum. birazdan yüklemeyi kontrol edebilirsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Kullanıcı avatarı
y2941
İletişim:

Mesaj gönderen y2941 »

Merhaba dvp28sv2t plc kullanıyorum. ISPSoft Prog0,Prog1 .... kullandıklarımı sadece çevrim de çalışmasını yapabilirmiyim.
Kullanıcı avatarı
y2941
İletişim:

Mesaj gönderen y2941 »

Merhaba ıspssoft manuel kısmında gerçek plc ile deneme yapıyorum. Y1 iki yerde kullandım. ( TAM STROK İLERİ , TAM STROK GERİ , YARIM STROK İLERİ , YARIM STROK İLERİ , YARIM STROK GERİ ) M43 aktif olmadığı halde step sürekli ileri gidiyor. yalnız son satırda M43 aktif olduğun da geri gidiyor. yani Y1 M41 aktif olduğu zaman step ters dönmüyor neden acaba?
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

Aynı çıkış kontağı OUT tipinde yalnızca bir yerde kullanılmalıdır. Çıkışa ait tüm çalışma ve kesilme şartları bu OUT kontağında toplanmalıdır. Eğer farklı bir kullanımınız var ise programınızı adım adım takip edip hatayı tespit etmelisimiz.
DELTA Electronics Turkey

Kullanıcı avatarı
y2941
İletişim:

Mesaj gönderen y2941 »

Merhaba pals(mesafe için) frekans ve rampa süresi girerek ISPSoft da step sürmeye çalışıyorum. ne kadar rampa ile ne kadar mesafeyi en fazla hız olacak şekilde nasıl sürebilirim. şimdiden teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

DVP Serisi PLC Pals Komutları dokümanını inceleyiniz.
DELTA Electronics Turkey

“PLC Forum” sayfasına dön