b07s410 reset atamama sorunu

Kullanıcı avatarı
çıraközgür
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

b07s410 reset atamama sorunu

Mesaj gönderen çıraközgür »

Merhaba, geçmişte win 7 ile b07s410 pro atmıştım, sys'yi de devre dışı bırakmıştım. sol üs köşe aracılığıyla sys yi usbmode ayarlarını değiştirmek açmak için gelen pencereye yes diyorum açmıyor, resetlemenin bir yolu var mı? bios pilide denedim
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: b07s410 reset atamama sorunu

Mesaj gönderen Turhan »

Windows 10 işletim sisteminde DOPSoft programı üzerinden resetlemeyi denediniz mi?
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
çıraközgür
İletişim:

Mesaj gönderen çıraközgür »

win 10 ve win 11de denedim, usb yığın deposu olarak gördüğü için resetleme veya herhangi bir veri alma - aktarma olmuyor
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

Bu iki işletim sisteminde de HMI'ı resetleyemediyseniz. Windows 7 yüklü bir PC'ye HMI'ı bağlayın. PC'nizde Bilgisayarım sekmesinin altındaki disklerde DELTA adında bir disk görüyor olmalısınız. Bu diskin içine girin ve PC'nizde "Gizli dosyaları göster" seçeneği aktif iken bu bellek içerisindeki dosyaları silip HMI'ı resetlemeyi yada yeni program yüklemeyi deneyin. Aynı prosedürü W10 işletim sistemi içinde deneyebilirsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.

“HMI Forum” sayfasına dön