DOP-B Serisi HMI Altmenüler arası geçiş yaparken her defasında anamenü görüntüsü çıkıyor 1sn sonra gösterdiğim menü gör

Kullanıcı avatarı
Kaygusuz
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

DOP-B Serisi HMI Altmenüler arası geçiş yaparken her defasında anamenü görüntüsü çıkıyor 1sn sonra gösterdiğim menü gör

Mesaj gönderen Kaygusuz »

DOP-B10E615 HMI Alt menüler arası geçiş yaparken her defasında ana menü görüntüsü çıkıyor 1sn sonra gösterdiğim menü ye geçiyor.Bu problemi nasıl çözebilirim ,ben normal bir şekilde arkada ana menüyü göstermeden geçmesini istiyorum.
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: DOP-B Serisi HMI Altmenüler arası geçiş yaparken her defasında anamenü görüntüsü çıkıyor 1sn sonra gösterdiğim menü

Mesaj gönderen Turhan »

Merhaba,

Karşılaştığınız durumu proje dosyası üzerinden tarif edebilirseniz yardımcı olmaya çalışabiliriz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
Kaygusuz
İletişim:

Re: DOP-B Serisi HMI Altmenüler arası geçiş yaparken her defasında anamenü görüntüsü çıkıyor 1sn sonra gösterdiğim menü

Mesaj gönderen Kaygusuz »

Merhabalar geç cevapladığım için üzgünüm. Sorunu çözdüm ,sorun basitce altmenü oluşturmaktan kaynaklanıyor bütün menüleri anamenü olarak tanımlayınca bu sorun ortadan kalkıyor.

“HMI Forum” sayfasına dön