DOP-115WX hata mesajı sorunu

Kullanıcı avatarı
SezginYILMAZ
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

DOP-115WX hata mesajı sorunu

Mesaj gönderen SezginYILMAZ »

Merhaba Arkadaşlar,

Yeni bir Delta kullanıcısıyım. DOP-115WX panelde panele enerji verdiğimde arka planda hata mesajı veya mesajları (sesli ve yazılı) alıyorum. Fakat yapmış olduğum sayfada belli belirsiz görünüp kayboluyor. Galiba yapmış olduğum sayfanın arkasında kalıyor. Mesajları görüp aksaklık varsa gidermek istiyorum. Bu mesajları nasıl görebilirim? Yardımcı olur musunuz? Kolay gelsin.
Sezgin YILMAZ
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: DOP-115WX hata mesajı sorunu

Mesaj gönderen Turhan »

Hata mesajları sistem hata mesajları yada kullanıcı tanımlı Alarm mesajları olabilir. HMI'da kullanıyorsanız Alarm fonksiyonunu devre dışı bırakarak çalışmayı test edebilirmisiniz?
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
SezginYILMAZ
İletişim:

Turhan bey,

Evet programı HMI da kullanıyorum. Program içinde herhangi bir alarm tanımlamadım. Program düzgün çalışıyor. Alarmlar sistem alarmı gibi duruyor. Cihazı ilk defa kullanıyorum. Arka tarafta ciddi bir sıkıtı var mı yok mu acaba? Sıkıtı varsa gidermek için mesajları görmek istiyorum.
Sezgin YILMAZ
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

Bu duruma ait ekran görüntüsü ve mümkün ise HMI programınızı mesajda paylaşabilirmisiniz?
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
SezginYILMAZ
İletişim:

Turhan bey, ekran görüntüsünü aldım. Görebildiğim kadarıyla mesaj "Check automatic update*" Arkada henüz başka mesaj yakalayamadım.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Sezgin YILMAZ
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

HMI'a bağlı bir USB bellek yada SD kart bulunuyormu? Benzer sistem mesajı HMI'a harici bir bellek takıldığında belirir.
DELTA Electronics Turkey

Kullanıcı avatarı
SezginYILMAZ
İletişim:

Turhan bey,

Evet USB bellek var. Datayı USB belleğe kaydediyorum. Peki bu mesajın bir zararı var mı? Sıkıtı çıkartabilir mi?
Sezgin YILMAZ
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

USB Belleği değiştirmenizde fayda var. Mümkünse 32Gbyte'ı geçmeyen ve FAT32 dosya biçmi ile biçimlendirdiğiniz bir bellek kullanınız.
DELTA Electronics Turkey

“HMI Forum” sayfasına dön