asda-b2 speed mod

Kullanıcı avatarı
ozkan1316
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

Re: asda-b2 speed mod

Mesaj gönderen ozkan1316 »

merhabalar
DPLSY KUMUTU kullanıyorum ileri ve geri verdiğim plus adedi kadar gidip geri gelsin istiyorum
ileri git dediğimde gidiyor fakat geri getiremiyorum bunu hızlı bir sekiklide sürekli ardışık bir calışma istiyorum
örneğin 1000 plus verdğimde bu plus adedi kadar sürekli ileri ve geri gitmesini istiyorum bana yardımcı olur musunuz sanırım ben pozisyon tazelemeyi yaptıramadığım için ileri gidiyor fakat y1 aktif etsemde geri gelmiyor bununla birlikte sürekli yo da nasil aktif edilir yapamadım
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

Servo sürücüyü Pul+Dir pozisyon modunda kontrol ediyorsanız. Sürücü CN1 konnektörü üzerinde yön bağlantınızı (/SIGN pini) kontrol ediniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
ozkan1316
İletişim:

kumutu bu şekilde kullandım
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
ozkan1316
İletişim:

bağlantım doğru kontrol ettim ayrıca ilk adım geri ise geri gidiyor tekra ileri dediğimde ileri gelmiyot yani birinci adım hangisi ise çalısıyor ikinci adım calısmıyor
Kullanıcı avatarı
ozkan1316
İletişim:

merhabalar
dzrn ve dplsy kumutları için sorularıma bir dönus yapılmadı
kullanım şekilerini eklerde belirttim izledğim yol yanlış mı acaba lütfen ilgilenir misiniz....tesekkürler
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

DVP-SX2 serisi PLC modelinde DZRN komutu Y0 pulse çıkışı için kullanıyorsanız M1106 bit adresinin set/reset durumuna göre iki farklı home prosedürü icra edilir. M1106 bit adresinin set/reset durumu DZRN komutu aktif edilmeden önce değiştirilmelidir.
Eğer bu iki methoddan farklı bir home prosedürü kullanmak istiyorsanız PLC'nin pulse komutları ile (DPLSV gibi) home prosedürünüzü adım adım icra etmelisiniz.

Diğer DPLSY komutu için ise yön sinyalini haricen tetiklediğiniz için programınızda yön sinyaline ait çalışma şartlarını gözden geçirmelisininiz.

.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
ozkan1316
İletişim:

Merhaba Turhan Bey
DPLSY kumutu kullanarak ileri ve geri vargel sistemi yapıyorum
hersey güzel çalısıyor ufak bir problem dısında bir pozisyon bittikten sonra hiç rampa olmadan verilen frekansta geri pozisyona gitmesini istiyorum sanki biraz gec kalıyor bu kummutta rampa var mı yada rampayı sıfır nasıl yapabilirim hiç durmadan ileri pozizson bittiğinde geri pozisyona gitmesini istiyorum,
Kullanıcı avatarı
Uğur
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Uğur »

DPLSY komutu rampasıdır. Gördüğünüz motor kazançları ile alakalı bir durum olabilir. Tuning işlemi yaptırın.
Uğur Birdal - Technical Support Team Manager - DELTA Electronics Turkiye

Bildirimler İçin Whatsapp Kanalımıza Katılın
Whatsapp Kanal

https://www.linkedin.com/in/ugurbirdal
Kullanıcı avatarı
ozkan1316
İletişim:

sizin paylastıgınız Tuning işlemini yaptım asda soft ile online teknikteki videoyu izleyim gösterildiği gibi yaptım
Kullanıcı avatarı
ozkan1316
İletişim:

daha sıtabil dönüşler için bakmam gereken kazanc paremetreleri hangileri

“Servo Forum” sayfasına dön