Error Sig 6 Code-6 At libc-2 Hata kodu

Kullanıcı avatarı
sencer.altunbas
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

Error Sig 6 Code-6 At libc-2 Hata kodu

Mesaj gönderen sencer.altunbas »

Merhaba,

Robotlarımızda DOP-107EV kodlu ekrandan kullanmaktayım. Belirli dataları geçmiş buffer tablosu oluşturup ekran üzerinden mail yollama işlemi yapıyorum. Ancak bazı ekranlarımda belli bir süre buffer tablosuna veri girmesinden sonra tablonun bulunduğu sayfaya girdiğimde ekran donuyor ve sonrasında Error Sig 6 Code-6 hatası veriyor. Yes e basmam ile birlikte ekran kendini resetliyor. Sayfaya tekrar girdiğimde bu sefer direk donuyor ve yine aynı hata çıkıyor. Aynı ekran programını tekrar yüklediğimde bir süre yine yapmıyor ve sonra yine aynı şekilde tekrarlanıyor. Ayrıca güncel eklediği satırı sadece hafızada tutuyor ve bir önceki eklediklerinde değerler yeni satır eklenince sıfırlanıyor. Sebebi nedir? Programdan olduğunu düşünmüyorum. Çünkü şuana kadar almış olduğum 20 ekrandan sadece 2 sinde bu durumu yaşadım. Şuan aynı program ile piyasada sıkıntısız çalışan robotlarımız mevcut.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
sencer.altunbas
İletişim:

Re: Error Sig 6 Code-6 At libc-2 Hata kodu

Mesaj gönderen sencer.altunbas »

Bu konu ile ilgili bir data yok mu?
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: Error Sig 6 Code-6 At libc-2 Hata kodu

Mesaj gönderen Turhan »

Merhaba,

DOPSoft'un güncel sürümü ile HMI'lar için FW update yapıp proje yüklemeyi denediniz mi? (Şu an güncel sürüm: DOPSoft V4.00.16.30)
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.

“HMI Forum” sayfasına dön