AL004 Hatası

Kullanıcı avatarı
küheylan
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

AL004 Hatası

Mesaj gönderen küheylan »

Merhaba, ASDA-B2 sürücümde AL004 hatası alıyorum. Hatanın karşılığında motor kombinasyonu hatalı yazıyor. Sürücüm 0.75kW ve 0.75kW motor taktığımda sorunsuz çalıştırabiliyorum. Ama motoru 0.32kW taktığımda bu hatayı alıyorum. Yüksek kW sürücünün çalıştırabileceğini düşünmüştüm. Eğer hatanın kaynağı bu ise motorlara uygun sürücü seçebileceğim bir katalog vs. varsa paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: AL004 Hatası

Mesaj gönderen Turhan »

ASD-B2-0721-□ model sürücü ile kontrol edebileceğiniz motorlara ait ürün kodlar tablodaki gibidir. Farklı bir kombinasyonda sürücü AL004 hatasını üretecektir.

.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
küheylan
İletişim:

Mesaj gönderen küheylan »

Çok teşekkürler Turhan Bey. Bir sorum daha olacak. Elimde ECMA-C20401RS motor var. Bu motor paylaştığınız tablonun en üstündeki motor oluyor sanırım. Orada 100W olduğu yazıyor fakat bendeki etikette 0.37kW yazıyor. Tabloda denk gelen sürücüyü alsam sorun yaşar mıyım?
Edit: Tork kısmı ile karıştırmışım kusura bakmayın. İyi çalışmalar.
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Mesaj gönderen Turhan »

ECMA-C20401RS ürün kodundaki 01 ifadesi motor gücünü kw cinsinden ifade eder.

Motor gücü ve torku birbirinden farklı değerlerdir. 100w'lık bu motorun motor nominal tork değeri 0.32Nm'dir.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.

“Servo Forum” sayfasına dön