REGENERATİF ÜRÜN KULLANIMI

Kullanıcı avatarı
RAVZA_OTOMASYON
İletişim:
Durum: Çevrimdışı

REGENERATİF ÜRÜN KULLANIMI

Mesaj gönderen RAVZA_OTOMASYON »

ESSELAMALEYKUM.
merhabalar.
RAVZA OTOMASYON dan ismail ben.
reg2000 ve afe2000 tasarruf ürünlerinin diğer marka motor sürücü inverterleri ile kullanılabilirliğini öğrenmek istiyorum.

reg2000 güç modülünü ,örneğin siemens trifaze inverter ile kullanabilirmiyim..Tamiratlarınıda yaptığımız için ,Bildiğim kadarı ile genelde tüm TRİFAZ yada MONOFAZ inverterlerin DC BARA gerilimleri aşayukarı aynı seviyede oluyor...
farklı olarak haberleşme ile mutlaka delta sürücülerle bağlı olmak zorundamı ...

konu ile alakalı bilgi rica ediyor ,iyi çalışmalar diliyorum.kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
Turhan
İletişim:

Re: REGENERATİF ÜRÜN KULLANIMI

Mesaj gönderen Turhan »

REG2000 ünitesinde sürücü ve Reg2000 ünitesi AC ve DC bağlantısı yapıldıktan sonra ünite, sürücülerde anormal DC bara voltaj artışında oluşan enerjiyi şebekeye geri yüklerken, AFE2000 yalnızca kendine bağlı olan sürücüleri DC barası üzerinden besler ve DC bara voltaj artışında oluşan enerjiyi şebekeye geri yükler.

DC Bara voltajının 380 x √ 2 VDC değerinde beslemeye uygun diğer sürücü modelleridede AFE2000 yada REG2000 ürünleri kullanılabilir.

.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
DELTA Electronics Turkey

Forum mesajlarınız, kullandığınız ürünlere ait tam model kodları ve detaylı teknik açıklamalar içermelidir.
Kullanıcı avatarı
RAVZA_OTOMASYON
İletişim:

Re: REGENERATİF ÜRÜN KULLANIMI

Mesaj gönderen RAVZA_OTOMASYON »

teşekkürler..

sanırım 3fazlı reg2000 max55kw..paralel bağlanıp daha yüksek güçlerdede kullanılabiliniyor...

tekrar teşekkur eder iyi çalışmalar dilerim.

“AC Motor Sürücü Forum” sayfasına dön